Advertus Revison kan hjälpa er att hitta rätt godkänd revisor Stockholm som kan hjälpa er med era ekonomibehov.
När vi startade 1990 ville vi erbjuda en bra godkänd revisor Stockholm för alla våra kunder och vår kunskap tillförfogande med 100% nöjd kundgaranti.
På Advertus revison har vi som målsättning att vara en värdefull resurs för våra kunder och erbjuda en bra godkänd revisor Stockholm.
Det är viktigt med utbildning och kunskap därför ser vi till att Samtliga anställda på byrån vidareutbildas kontinuerligt för att kunna motsvara dessa förväntningar och alltid leverera upp till våra klienters önskemål.
Att ha en öppen och rak kommunikation med våra kunder ser vi som en självklarhet och har det som en grundpelare i vår verksamhet.
Vår verksamhet bygger på:
På jakt efter en godkänd revisor Stockholm.
På Advertus Revision ser vi till att ni får en bra godkänd revisor Stockholm.
Advertus revision är med i ”Far” det är branschorganisationen för revisorer och rådgivare, och genomgår kontinuerligt kvalitetskontroller.
Och vi ser till att Samtliga anställda på byrån vidareutbildas kontinuerligt för att kunna motsvara dessa förväntningar och alltid leverera upp till våra klienters önskemål när ni anlitar oss som godkänd revisor Stockholm.
Bestäm vilka delar du vill göra själv smidigt och enkelt.
Vi jobbar i webbaserade fakturerings- och bokföringsprogram. Du kan sköta din fakturering och bokföring online i datorn, surfplattan och smartphonen och behöver aldrig tänka på backup.
Vi utgår från varje kunds specifika behov och utformar uppdraget tillsammans med dig, så att du får de tjänster och den information du behöver som beslutsunderlag för att driva verksamheten.
Tveka inte att ringa till oss om ni har några frågor om bokslut Bromma så kommer en av våra mycket kunniga medarbetare berätta mer.
Vi kan ge dig ett fast pris som inkluderar;
Löpande bokföring
Varmt Välkomna till oss på Advertus Revisor när ni behöver hjälp eller råd om godkänd revisor Stockholm.
Hör av dig genom formuläret nedan eller ring oss gärna.
Från och med den 30 juni 2025 är Advertus Revision AB ett helägt dotterbolag till Crowe Osborne AB som är en del av den nybildade koncernen Cedra Group. Cedra består av revisions- och rådgivningsbyråer på över 30 orter runt om i landet och ägs av de revisorer och rådgivare som är verksamma i gruppen.
Den 1 januari 2026 kommer vi att förena vår verksamhet med Crowe Osborne och bli ett gemensamt bolag. Det innebär att vi flyttar från Drottningholmsvägen i Bromma till Crowe Osbornes lokaler på Drottninggatan 89 i Stockholm.
För dig som kund innebär detta framför allt fler möjligheter då det i den nya koncernen finns bred expertis med olika specialister som vi kan vända oss till vid behov. Vi får också en betydligt större geografisk täckning i Sverige, vilket gör att vi lättare kan hjälpa dig även på andra orter än Stockholm.
Samtidigt medför det inga väsentliga förändringar för dig som kund då vi kommer behålla samma ansvariga personer och team, som du är van vid från Advertus.
Vi vill även passa på att tacka för det förtroende du har visat oss under året och önska en riktigt God Jul och ett Gott Nytt År.
Vi ser fram emot ett fortsatt gott samarbete!
This will close in 0 seconds